Tam Zamanında


   1.

1

Ay, deniz ve teknenin muhteşem kombinasyonu. Fotoğrafçı doğru acıdan doğru zamanda ayın da yardımıyla teknenin eksik kısmını tamamlamayı başarmış.


 

   2.

2

Ne bir an geç ne de bir an erken. Fotoğrafçı ne amaçlandı bilinmez ama bu konser alanında çektiği resimle eşine az rastlanır bir kare yakalamış.


 

   3.

3

Bir yanda sıradan bir selfie çekmeye çalışan genç kızlar diğer yanda ise resmi biraz farklı anlamda eşsiz kılan bir adam ve sonuç ortada.


 

   4.

4

Kuşkusuz herkes için düğün fotoğrafları değerli ve eşsizdir ama muhtemelen bu derece ilginç bir düğün fotoğrafına çok az kişi sahiptir.


 

   5.

5

Ya bir şaka ya bir kaza. Kesin olan tek şey işlerin bir şekilde ters gittiği ve bunu fotoğraflayan kişinin de tam anlamıyla anı yakaladığı.


 

   6.

6

Hayır, ay bruj el arab otelinin çatısından Dubai’yi izlemiyor. Ama fotoğrafçı öyle göstermek için elinden geleni yapmış gibi görünüyor.


 

   7.

7

Fotoğraf siyah-beyaz ama insanda renkli duygular uyandırıyor. Bir gün ömrü olan kelebeğin kanatları ve yılların deviremediği tonton amcanın buluşması…


 

   8.

8

Uçak gösterisine bir anlık da olsa başarılı bir şekilde dahil olan martı, eşine az rastlanır bir kare yakalamasında fotoğrafçıya bir hayli yardımcı olmuş.


 

   9.

9

Fotoğraf çekmeye çalışan bir adam ve meraklı kedisi inanılmaz derecede uyumlu bir çift olmuş ve bu fotoğraf da bunu herkese ıspatlar nitelikte.


 

   10.

10

Hiç ateşi sarışın ve güzel bir kız olarak düşünmemiş olabilirsiniz ama fotoğrafı çeken kişi böyle bir anı ölümsüzleştirmeyi başarmış.


Like it? Share with your friends!

4
6
4, 6 points

What's Your Reaction?

Kızgın Kızgın
1
Kızgın
Haha Haha
1
Haha
Wow Wow
0
Wow
İyiymiş İyiymiş
0
İyiymiş
Tatlı Tatlı
0
Tatlı

Tam Zamanında

Giriş

Parolayı Sıfırla

Back to
Giriş