Portekiz’den 18 Yaşında Bir Sanatçıyım ve Beklenmedik Nesneleri Birleşerek Gerçeküstü Sanat Yaratmaktan Hoşlanırım


Her zaman sanatlardan etkilendim, ancak yalnızca 15 yaşında Instagram aracılığıyla fotoğraf keşfettim. Başlangıçta cep telefonumla basit fotoğraflar çekti ancak yakında daha fazlasını öğrenmek istedim. Fotoğrafçılığa olan ilgim arttıkça yeni teknikler aramaya ve araştırmaya başladım; bu da beni Photoshop’a götürecekti.

Photoshop’ta düzenlediğim ilk görüntü Mart 2015’te yayınlandı. O zamandan beri uzun bir yol oldu. Tek başıma öğrendiğimi bildiğim her şey, Youtube’da Photoshop hakkında öğreticiler izliyor.

Her gün yeteneklerimi geliştirmeye ve yeni kavramlar geliştirmeye çalışıyorum. Fotoğraf manipülasyonunda, Instagram hesabımda yayınladığım kendi gerçeğini imar etmek ve yeniden oluşturmak için günlük bir zorluk buldum.

Son iki yıldır, beklenmedik nesneleri, şekilleri ve yerleri gerçek hayat fotoğrafları kullanarak birleştirerek gerçeküstü görüntüler oluşturdum. Her şeyin mümkün olduğu imgelerim aracılığıyla rüya gibi bir dünya yaratmaya çalışıyorum. İnanıyorum ki hayal gücü ve yaratıcılık için sınır yoktur.

Şu anda Lizbon, Portekiz’de yaşıyorum ve Multimedya Sanatı bölümünden mezun olan Lizbon Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde (Belgrad Sanat Üniversitesi, Lisboa Üniversitesi) okudum.

 


Like it? Share with your friends!

1
, 1 points

What's Your Reaction?

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Haha Haha
0
Haha
Wow Wow
0
Wow
İyiymiş İyiymiş
2
İyiymiş
Tatlı Tatlı
0
Tatlı

Portekiz’den 18 Yaşında Bir Sanatçıyım ve Beklenmedik Nesneleri Birleşerek Gerçeküstü Sanat Yaratmaktan Hoşlanırım

Giriş

Parolayı Sıfırla

Back to
Giriş