Nikola Tesla’nın Küresel Elitliği Tehdit Eden 5 Kayıp İcadı!


Çoğu büyük icat, temelde var oldukları toplumu değiştirir. Toplumsal yapının en üstündeki mevcut statükoyu pekiştirmek zorunda olduklarından, dünyaya uygun fakat varlıkları için tehlikeli olan devrimci teknolojileri bastırıyorlar.

Mühendislik dehası Nikola Tesla da bir istisna değildi. İşte bu teknolojilerden bazıları: ‘Nikola Tesla hakkında bilmenizi istemiyorlar:

 

 

Ölüm ışını

 

Nikola Tesla, 1930’larda Teleforce adlı bir “ölüm kirişi” yarattığını iddia etti. Cihaz, “düşman savaş uçlarını, yabancı orduları veya daha önce yaşamadığınız bir şeyi elden çıkarmak için kullanılabilecek yoğun bir hedef ışın üretebilir”. “Ölüm ışını” olarak adlandırılanlar asla inşa edilmedi çünkü ilçelerin birbirlerini yok etmesi çok kolay olacaktı. Tesla, “bir ülkeyi, büyük ya da küçük, orduya, uçaklara ve saldırı için diğer araçlara karşı zora sokmamak” için bir ulusun “200 mil içinde yaklaşan her şeyi yoketmesine … ve bir güç duvarı sağlayacağını” önermişti. Buluşu çalınmak için çaba gösterildiğini söyledi. Odası girilmiş ve kağıtları incelenmiştir, ancak hırsızlar veya casuslar eli boş dönmüştü.

 

 

Tesla’nın Osilatörü

 

1898’de Tesla, bürosuna bağlandığında ve çalışırken, binayı ve çevresindeki her şeyi neredeyse salladı küçük salınımlı bir cihaz inşa etmiş ve konuşlandırdığını iddia etti. Başka bir deyişle, cihazın depremleri taklit ettiği iddia edilebilir. Böyle bir cihazın yaratacağı potansiyel terörlerin farkında olarak Tesla, osilatörü devre dışı bırakmak için bir çekiç aldığını ve çalışanlarına soran olursa nedenini bilmediğini iddia etmelerini söyledi. Bazı teorisyenler, hükümetin Tesla’nın araştırmasını Alaska’daki HAARP tesisi gibi yerlerde kullanmaya devam ettiğine inanıyor.

 

 

Ücretsiz Elektrik Sistemi

Tesla, JP Morgan’ın fonuyla 1901-1902 yıllarında New York’ta devasa bir kablosuz iletim istasyonu olan Wardenclyffe Tower’ı tasarladı ve inşa etti. Morgan, Wardenclyffe Kulesi’nin dünya çapında kablosuz iletişim sağlayabileceğini düşündü. Bununla birlikte, Tesla’nın “Uçan Tabak” gibi başka planları da vardı.

 

Uçan Tabak

1911’de Nikola Tesla, New York Herald’a “anti-yerçekimi” uçan makine “üzerinde çalıştığını söyledi.

“Uçan makinemin kanatları ve pervanesi olmayacak. Onu yerden görebilirsiniz ve bunun uçan bir makine olduğunu asla tahmin edemezsiniz. Yine de hava şartlarında, “havadaki delikler” ya da aşağı akıntılar olmaksızın, mükemmel güvenliği olan herhangi bir yönde, erişilenden daha yüksek hızlarda, hava yoluyla geçirebilecek. İstenirse bu tür akıntılarda yükselir. Havadaki, hatta bir rüzgârda, uzunca bir süre hareketsiz kalabilir. Kaldırma gücü kuşun kullanması gereken hassas cihazlara değil, pozitif mekanik aksiyona bağlı. ” Tesla’nın uçan kanadına, serbest enerji sistemi, yeni başlayan havacılık ve motorlu taşıt endüstrisinin petrol ve petrole bağımlı olduğu bir dönemde güç sağladı. Ancak  Onun icadı serbest enerji sistemiyle aynı kaderi paylaştı.

 

Geliştirilmiş Uçaklar

 

Tesla, elektrikle çalışan uçaklardan üç saat içinde yolcuları New York’tan Londra’ya, sekiz kilometre yükseklikte yolculuk edeceğini önermişti. Ayrıca, uçak gemilerinin gücünü atmosfere çekebileceğini, yakıt ikmali için asla durmak zorunda kalmayacağını düşünüyordu. İnsansız hava gemileri, yolcuları önceden seçilmiş bir varış noktasına veya uzak hava saldırısına taşımak için bile kullanılabilir. Onun buluşu için asla kredi verilmedi. Bununla birlikte, bugün, savaşa hazır misyonlar yürüten insansız uçaklarımıza, şaşırtıcı hızlarda uçabilen süpersonik uçaklara ve Üst atmosferde Dünya’yı çevirebilen uzay mekik teknolojisine sahibiz.

Uzun süredir FBI’ın öldüğü anda sahip olduğu bütün çalışma, araştırma ve icatlarını çaldıklarından şüphelendi. Bu söylenti, şimdi, FBI tarafından yayımlanan ve son zamanlarda yoğun bir şekilde düzenlenen Bilgi Özgürlüğü Yasası talepleri tarafından teyit edildi.


Like it? Share with your friends!

11
, 11 points

What's Your Reaction?

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Haha Haha
0
Haha
Wow Wow
2
Wow
İyiymiş İyiymiş
1
İyiymiş
Tatlı Tatlı
0
Tatlı

Nikola Tesla’nın Küresel Elitliği Tehdit Eden 5 Kayıp İcadı!

Giriş

Parolayı Sıfırla

Back to
Giriş