Mimarlar Kediler İçin Şaşırtıcı Evler Yaparsa!


“Hayvanlar için Mimarlar” adlı bir bilinçlendirme girişiminde, kısa süre önce mimarlık ve tasarım şirketlerinin yanı sıra Los Angeles, California’daki bireysel tasarımcılar ve mimarları şehrin evsiz kedilerine yardım etme girişiminde bulunmaya davet etti. Görev, küçük kedi arkadaşlarımıza fonksiyonel ve modern konutlar tasarlamak ve inşa etmekti. Bu konutlar daha sonra, kâr amacı gütmeyen organizasyon FixNation’a fon sağlamak için etkinlikte satıldı ve mümkün olduğunca çok kedi yavrusu kurtardı.

Burada yaratıcılık sınırsızdı – kukladan hatırlatan levrekten, esprili bir balık şeklindeki barınaktan ve geri dönüştürülmüş plastik, İspanyol yosun ve Koreli çimden yapılmış biyomorfik kafes-puf dahil, sahte vitray pencerelerden, bir kitten toplanan mükemmel bir spiral barınağa değiştirilebilir parçalar.

FixNation Kurucu Kurucusu ve Yönetici Direktörü Karn Mayers, “Bu yılki kedi barınakları olağanüstü yaratıcıydı ve tasarımcılar çok zaman harcıyor ve kedilerin barınaklarla nasıl etkileşime geçeceğini düşünüyorlardı” dedi. “Bunlar pratik bir uygulama ile gerçekten sanat eseri.” Kendiniz görmek için aşağı kaydırın!

 

1-

 

2-

 

3-

 

4-

 

5-

 

6-

 

7-

 

8-

 

9-

 

10-


Like it? Share with your friends!

4
, 4 points

What's Your Reaction?

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Haha Haha
0
Haha
Wow Wow
0
Wow
İyiymiş İyiymiş
2
İyiymiş
Tatlı Tatlı
0
Tatlı

Mimarlar Kediler İçin Şaşırtıcı Evler Yaparsa!

Giriş

Parolayı Sıfırla

Back to
Giriş