İki meraklı arkadaşın, meraklarını gidermek ve kendileri gibi olanlara yardım ve yataklık etmek için kurulmuş bir internet sitesi düşünün, bu sitenin niyeti eğlenirken öğrenmek ve öğrenirken daha çok merak etmek olsun. Peki ya daha çok merak size ne kazandırır ? Daha çok eğlence ve daha çok bilgi. Zaten bu yüzden burada değil misiniz ?

 
Belirli bir odak konusu olmamasıyla beraber, amaç herşeyden biraz öğrenip, hayatın ve evrenin bizden sakladıklarını ortaya çıkartmak ve büyük resmi görmektir. Bu eğlenceli ve sürükleyici macerada aslında bazı şeyleri ne kadar eksik ve yanlış bildiğinizi keşfedebilir, dünyanın sandığınız kadar küçük olmadığını görebilir ve etrafınızdaki hemen herşeye daha farklı bir açıdan bakma ihtiyacı duyabilirsiniz. Ama merak etmeyin, bu çok eğlenceli olacak.

 
‘’ Burada ne arıyorum ? ’’ diye durup kendinize bir sorun. ‘’ Beni buraya ne getirdi ? ’’, ‘’Burada ne bulabilirim ? ‘’ Ya merağınız ya bilme isteğiniz ya da macera severliğinizden muhtemelen. Nedendir tam olarak bilinmez ama ‘’ Burada ne bulamam ? ‘’ diye düşünmüşseniz eğer cevap son derece bariz. Sürprizlere açık olun ve burada bulamayacağınız bir şeyler olmadığına dair tatmin olana kadar sitemizde gezintiye çıkın.

Giriş

Parolayı Sıfırla

Back to
Giriş