Etkileyici Parlak Buluşlar!


İlginç Medya olarak sizin için yakın zamanda çıkan en yeni buluşları seçtik. Göz gezdirince her birine dokunmak için sabırsızlanabilirsiniz!

 

Ayışığı lambası

Evlerini biraz daha romantik ve gizemli yapmak isteyenler için, bazı yaratıcı tasarımcılar Ay’a benzeyen olağandışı lambaları tasarladılar.

Bulut sulama sistemi

DailyLife Laboratuvarı’ndan Koreli tasarımcı Jeong Seungbin, bitkileriniz için gerçekten harika bir şey keşfetti – ‘yağmurlu bir bulut’. Bu yapımda, dökülen suyu küçük yağmur damlalarına dönüştüren şirin bir bulut şekilli su filtresi bulunur.

Eski şişelerden yapılmış lambalar

Bu LED Şişe Mantarı eski boş şişeleri yararlı büro lambalarına dönüştürmenize yardımcı olabilir. Mantar şeklindeki bir aksesuar, bir LED ile ve USB’den şarj edilmiş entegre bir aküyle yapılır. Gadget suya dayanıklı olduğundan açık havada da kullanılabilir.

Akıllı telefonunuzu şarj edebileceğiniz mobilyalar

IKEA, akıllı telefonlar ve diğer cihazlar için gerçek kablosuz şarj istasyonlarını görebileceğiniz bir dizi mobilya ve aksesuar satışa sundu.

İlk akıllı telefon kontrollü kağıt uçağı

İsmi Power Up 3, kağıt uçağını yalın uçan bir makineye dönüştürmenize yardımcı oluyor. Bir kopya kağıdını bir düzleme katlayın, Power Up 3’ü takın ve uygulamayı kurun.

Solar bahçe lambaları

Gece ya da gündüz olursa olsun bu fenerler bir rakun ve sincap gibi şekillendirilir, herhangi bir bahçeyi aydınlatır. Aynı zamanda ekonomiktirler, bu arada – bu sevimli hayvan şeklindeki ışıklar güneş enerjisiyle çalışır.

Bir çay setinde illüzyon

Japon tasarım ekibi D-Bro, ‘Waltz’ olarak adlandırılan bu eşsiz çay seti fikrini ortaya attı. Tahmin edebileceğiniz gibi, sır, çay fincanı yüzeyinde bulunan bir görüntüyü yansıtan ayna yüzeylerine sahip. Büyüleyici ve güzel!

Parlayan kulaklıklar

Glow Laser kulaklıklar, dinlediğiniz müziğin ritmini belirleyerek karanlıkta parlıyor ve ayrıca kalp atışlarınızı ölçebiliyor. Bu akşam ve gece koşu bağımlıları için çok yararlı bir şey – kulaklıklar bisikletçiler ve sürücüler için daha görünür hale getirecek.

Hippopotamus Kanepesi

Oldukça şık, öyle değil mi?


Like it? Share with your friends!

8
, 8 points

What's Your Reaction?

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Haha Haha
0
Haha
Wow Wow
4
Wow
İyiymiş İyiymiş
1
İyiymiş
Tatlı Tatlı
0
Tatlı

Etkileyici Parlak Buluşlar!

Giriş

Parolayı Sıfırla

Back to
Giriş