Bir Kargo Gemisinin 30 Günlük Yolculuğu!! 4K


30 günlük (timelapse) bir kargo gemisinin yolculuğu, yaşamımızda bir çoğumuzun asla göremeyeceği şeyler sunuyor.

Hiç denizde bir hayat hayal ettin mi? Çoğumuz hepsini geride bırakmayı, yalnızca geniş, açık okyanusların getirebileceği keşif ve maceranın romantik hayatını yaşamak için yola koymayı hayal ettiler.

Ne yazık ki, çoğu insan için bir denizcinin hayatı sadece bir rüyada kalır. Neyse ki hayalperestlerimize, dünya çapında seyahat eden bir konteyner gemisindeki bir Kanada deniz vlogörü, denizci ve fotoğrafçı olan Jeffrey Tsang gibi insanlar var.

Kendi sözleriyle; En yeni videolarını “30 Days of Timelapse”, yaklaşık 80.000 fotoğraf bir araya getirdi. Açık okyanusta yelken benzersiz bir duygu ve deneyimdir ve herkesin görebileceği şekilde yakalamayı umut ediyorum. “

Timelapse, Kızıldeniz’den Hint Okyanusu’ndan Hong Kong’a, Kolombo ve Singapur limanlarından bizi yolculuğa çıkarıyor. Gösterim öyle çarpıcı ki. “Sonsuz ufukta ilerlemek, sürekli değişen havaya tanık olmak ve parlak yıldızları ve galaksileri takdir etmek” Jeffrey hayatını açık denizlerde nasıl anlatıyor. Samoy Way ve Jüpiter’in, sonsuza kadar geniş gece gökyüzünde, çarpıcı gündoğumu ve vahşi yıldırım fırtınalarında yanı sıra limanda oynanan mega tetris oyunlarının görüntüleri var, çünkü büyük gemi indirildi ve bir sonraki ayağı için yeniden yüklendi. yolculuk. İnanılmaz sahnelerin hepsi Jeffrey’nin Nikon D750 kamerası tarafından yakalanıyor ve 1.5 terabyte’lık büyük bir veri kullanıyor; bunun sonucun çok değerli olduğunu kabul edeceğinizi düşünüyoruz.

 


Like it? Share with your friends!

1
0
1, 0 points

What's Your Reaction?

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Haha Haha
0
Haha
Wow Wow
1
Wow
İyiymiş İyiymiş
0
İyiymiş
Tatlı Tatlı
0
Tatlı

Bir Kargo Gemisinin 30 Günlük Yolculuğu!! 4K

Giriş

Parolayı Sıfırla

Back to
Giriş