Burçların Karanlık Yönleri


Bazılarımız günlük olarak burçları takip eder ve daha ileride olacaklarla ilgili ipuçları yakalamaya çalışır. Astrologlar da okuyucularını kırmamak ve kaybetmemek için hangi burca mensup olursanız olun, genellikle iyi şeyler yazar ve size burcunuzun olumlu yönlerini söylerler. Ama dikkat ! burcunuzun en olumsuz ve kötü yönlerini öğrenmek üzeresiniz.

 

1. Koç (Areis)

Konu egoysa koç başı çeker. Buz gibi soğuk kadınların yada kibrinden kendini aşmış ukala adamların ortak buluşma noktası. Tavsiyeleri bitmez keza dünyanın en akıllısı O’dur. Karşısındakini kırar anlamaz, anlasada özür dilemez. Her daim bencildir.

 

2. Boğa (Taurus)

”Bir şeyi de bir kere anla be kardeşim!” cümlesini en çok duyan ve hak eden burçtur. Boğa değil oturan boğa dense daha doğru olabilir çünkü bir boğayı hareket ettirmek kadar zor çok şey pek yoktur. Hem kafa hem beden ağır. Çekilecek dert değil.

 

3. İkizler (Gemini)

Şizofrenlerin çoğu bu burca mensuptur. Adı üstünde ikizler, aynı bünyede iki farklı karakteri taşıyabiliyorlar. Bu burcun iki yüzküsü, riyakarı ve yalancısı hatırı sayılır oranda boldur.

 

4. Yengeç (Cancer)

Hem saf hem de aşırı ilgili görünmeye çalışmasına bağlı olarak, yapmacık olduğunu her ortamda belli eder. Bir de bunun üzerine bitmek bilmez tembellikleri eklendi mi hepten çekilmez bir tip olması kaçınılmazdır haliyle.

 

5. Aslan (Leo)

Eleştiriye son derece kapalı ve kendini ormanlar kralı sanan bu kardeşlerimize sık sık yaşadıkları yerin orman olmadığını hatırlatın. Zaten herkes arkalarından konuşuyor da, varsın siz yüzüne söyleyin.

 

6. Başak (Virgo)

Sürekli bir laf sokma çabası içerisindedir, düzen tertip konusunda takıntılıdır, her tarafı kontrol etmeden rahat edemez, ayrıntılarda boğulur gider haberi olmaz. Bir de hastalıktan çok korkar.

 

7. Terazi (Libra)

Dengesizdir, güzelliğe takıntılıdır ve sanatçı ruhludur ancak gösteriş meraklısı ve fazlaca hayalperesttir. Aklı hep başka dünyalardadır. Kendi hallerine bırakılmaları tavsiye edilir.

 

8. Akrep (Scorpio)

Duygusuzdur, pek çok konuda duygularıyla hareket eder, doğa kanunlarına uyar. Kıskanç ve tehlikelidir, tuzaklar kurup içinde biriktirdikleriyle karşısındakini hiç beklenmedik bir anda arkasından vurur. Son derece uzak durulması gereken insanlardır.

 

9. Yay (Sagittarius)

Alkole düşkünlük ve boş gezmeleriyle ün salmışlardır. ”yeteneksiz” kelimesinin dünyadaki somut karşılıklarıdır. Bir de her şeyleri çok güzel çok doğruymuş gibi, olan olayların hep iyi yanını görmeye çalışıp kendilerini mutlu ederler.

 

10. Oğlak (Capricorn)

Dünyaya katkı sağlamış bir oğlak bulmak gerçekten çok zor bir iştir. Muhafazakardır, maceraya atılmaz, atılana da laf eder. Duyguları yok denecek seviyede azdır, maddiyata önem verir, dolayısıyla bir hayli cimridir.

 

11. Kova (Aquarius)

Kendisine ne dense az kalacak burctur. Gıybet, kendini beğenmişlik, çıkarcılık bu burçta toplanmıştır. Neyse ki kötü bir yalancıdır. Girişken olduğu söylenir, ancak tek amacı dedikodu toplamaktır.

 

12. Balık (Pisces)

Az biraz aklı vardır, onu da kafayı yemek üzerine kurguladığı senaryolarda harcar. Teorileri, efsaneleri, masalları bitmez. ”Vur ensesine al lokmasını” insanıdır.

 

 


Like it? Share with your friends!

18
, 18 points

What's Your Reaction?

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Haha Haha
3
Haha
Wow Wow
1
Wow
İyiymiş İyiymiş
2
İyiymiş
Tatlı Tatlı
0
Tatlı

Burçların Karanlık Yönleri

Giriş

Parolayı Sıfırla

Back to
Giriş